אתם בתור עצמאים כבר חוויתם את מה שהעולם כולו חווה ביתר שאת בשנתיים האחרונות.

עבודה מהבית על היתרונות והחסרונות שלה היא לא זרה לכם. כבר ניסיתם לעבוד בשעות הבוקר, ניסיתם את מזלכם בלילה ובכל זאת אתם מגלים כי אתם לא עובדים במידת היעילות בה הייתם מעוניינים לעבוד. כדי להפוך את שעות העבודה שלכם ליעילות יותר, ממוקדות יותר, כאלו שמאפשרות לכם לנצל את הזמן באופן מיטבי, אנחנו, בריצ'רד טוויל, החלטנו לאסוף עבורכם את הטיפים הטובים ביותר שיאפשרו לכם לעבוד בקלות וביעילות מכל מקום.

הגדירו את שעות העבודה שלכם

הבעיה המוכרת והמורכבת של בעלי עסק עצמאיים היא טשטוש הגבולות בין הבית ובין העבודה. משום שאתם מבלים בבית שעות רבות, על פניו אתם כאילו פנויים לעשות הכל. אתם אלו שמקבלים את פניו של כל טכנאי המגיע הביתה, אתם אלו שנמצאים כדי לתת אוכל לילדים בצהריים, גם מהצד השני אתם כאילו תמיד פנויים. משום שאין לכם משרד או מקום עבודה קבוע, אתם עלולים בקלות למצוא את עצמכם מדברים עם לקוחות בשעות לא שעות, מה שעלול להוסיף לא מעט לחץ וחוסר נוחות.

כדי לצלוח את האתגר הזה באופן הטוב ביותר, ההמלצה שלנו תמיד היא פשוט להגדיר שעות עבודה. החליטו שבין השעות תשע בבוקר לשש בערב למשל אתם עובדים, אתם לא עושים דבר חוץ מלעבוד. כאשר אתם מסיימים את שעות העבודה המוגדרות הללו אתם יכולים להיות פנויים לשאר המטלות והצרכים של האנשים הנוספים השותפים לחיים שלכם. ככל שתקפידו יותר על יצירה של מסגרת וגבולות, כך תגלו כי שעות העבודה שלכם הופכות פרודוקטיביות ויעילות יותר.

צרו לעצמכם מרחב עבודה איכותי ומותאם לצרכים שלכם

האתגר הוא שאין לכם משהו שיתמוך טכנית כאשר מתגלה בעיה כזו או אחרת, אתם לא יכולים לרכוש על חשבון החברה ציוד מתקדם או לשכור מעצבת שתסדר את פינת העבודה שלכם באופן מושלם. אבל האמינו לנו, השקעה שלכם בפינת עבודה המותאמת לצרכים שלכם יכולה לשנות את האופן בו אתם עובדים מהקצה לקצה.

כולנו יודעים כי יופי ואסתטיקה משפיעים על בני האדם. כולנו יודעים כי שימוש בציוד מתקדם מאפשר עבודה יעילה יותר ונוחה יותר. כך שראשית, היינו ממליצים לא לחסוך ביצירה של פינת עבודה נוחה ורכישה של ציוד איכותי וטוב. אל תשכחו כי היום, ניתן למצוא לא מעט מוצרים איכותיים יד שניה, כך שאתם יכולים במידה רבה למצוא את כל מה שאתם צריכים במחירים זולים מאוד.

בנוסף, היינו ממליצים לכם לחפש תמונות של פינות עבודה ביתיות אותן ניתן למצוא באינטרנט בקלות, כך שתוכלו לקבל השראה וטיפים שיעזרו לכם לייצר את פינת העבודה המושלמת עבורכם. אולי תרצו להוסיף נגיעה של צבע באמצעות תמונה, אולי עציץ גדול וירוק ישנה לכם את התחושה כולה. אתם יכולים להפוך את המשרד הביתי שלכם נעים בדרכים רבות, אתם רק צריכים להבין מה אתם אוהבים ואיך להביא לידי ביצוע את הרעיונות והטיפים השונים.

הקפידו לעבוד ללא הסחות דעת

כשאין בוס על הראש קל לשחק בטלפון או לראות סרטון באמצע יום עבודה. אבל האמת היא שככל שתצליחו לעבוד באופן ממוקד יותר ללא הסחות דעת, כך תצליחו לסיים את העבודה מהר יותר, לבצע אותה באופן יעיל יותר ועוד. ההמלצה שלנו היא להתיישב לעבוד בלי טלפון או רק כזה המיועד לשיחות עבודה, למחוק את הרשתות החברתיות ולהתחיל לעבוד.

אנחנו כאן להמלצות, ייעוץ ומידע נוסף.